Konferencja Przewoźników już 7-8 września w Szczecinie!

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym Konferencję Przewoźników, organizowaną przez Polski Instytut Transportu Drogowego i CSL, w dniach 7-8 września w Szczecinie. Podczas dwóch intensywnych dni, uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat nowych technologii, innowacji oraz strategii, które kształtują przyszłość transportu. Miasteczko Transportowe, stanowiące serce konferencji, umożliwi uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie naczep i ciągników. Będzie to doskonała okazja do interakcji z liderami branży oraz eksploracji przyszłości pojazdów i technologii transportowych. Ważnym elementem wydarzenia będą panele dyskusyjne, które pozwolą uczestnikom zgłębić aktualne wyzwania, trendy oraz możliwości, jakie stoją przed przewoźnikami.

Renomowani eksperci oraz liderzy branży poprowadzą dyskusje na tematy związane ze zrównoważonym transportem, innowacjami logistycznymi oraz przyszłością mobilności. Wyjątkowe kolacje networkingowe (powitalna i pożegnalna), które odbędą się w trakcie konferencji, dostarczą nie tylko smakowych doznań, ale przede wszystkim stanowią doskonałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Miejsce: Stara Rzeźnia Szczecin

Data: 7-8 września 2023

Rejestracja oraz więcej informacji na stronie: https://www.csl.eu/konferencjaprzewoznikow

Nie przegapcie tej unikalnej okazji do zdobycia wiedzy, inspiracji i nowych relacji. Spotkajmy się w Szczecinie na Konferencji Przewoźników!