Można jeszcze kupić Kalendarz Charytatywny Super Trucker

Nasz magazyn Truck and Trailer po raz kolejny ma zaszczyt należeć do grona patronów medialnych Kalendarza Charytatywnego Super Trucker, którego pomysłodawczynią i wydawcą jest znana truckerka Iwona Blecharczyk.


To już trzecia edycja tego niezwykłego wydawnictwa, które stało się ważnym symbolem solidarności w branży transportowej. Kierowcy zawodowi, codziennie mierzący się z nieprzewidywalnością dróg, są grupą zawodową, której rola często pozostaje niezauważona. W tym roku projekt skupia się na wsparciu dla trzech bohaterów: Jakuba, Renaty i Tomka, których życie dramatycznie zmieniło się na skutek wypadków drogowych.


Jakub, Renata i Tomek to kierowcy, których losy nagle zmieniły się w wyniku tragicznych zdarzeń. Ich opowieści to przypomnienie o kruchości życia i niezwykłej sile ducha. Kalendarz Charytatywny Super Trucker jest ich głosem – przekazem o nadziei, wytrwałości i niezłomności w obliczu niesprzyjających okoliczności.

Zachęcamy do zakupu kalendarza na https://supertrucker.com.pl/kalendarze , aby wesprzeć tę ważną inicjatywę. To nie tylko pomoc finansowa dla Jakuba, Renaty i Tomka, ale także symboliczne podkreślenie znaczenia solidarności i wsparcia w branży transportowej.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich patronów tej inicjatywy, którzy swoim wsparciem przyczyniają się do sukcesu tej szlachetnej sprawy. Ich zaangażowanie stanowi kluczowy element w budowaniu lepszej przyszłości dla kierowców i ich rodzin.