Thermo King współpracuje z BPW i idem telematics

Thermo King, lider rozwiązań w zakresie kontroli temperatury w transporcie i marka Trane Technologies, ogłosiły podjęcie współpracy z Grupą BPW i marką idem telematics, mającą na celu udostępnianie danych i integrację w zelektryfikowanej przestrzeni transportowej.

Współpraca ta podkreśla zaangażowanie firmy Thermo King w zapewnianie klientom w pełni zintegrowanej widoczności danych pochodzących z ich systemów chłodniczych oraz kompleksowego wglądu w dane z ciągników i naczep w ramach preferowanej platformy.


Klienci korzystający z platformy marki idem telematics będą teraz mieli dostęp do wszystkich danych w czasie rzeczywistym pochodzących z agregatów chłodniczych firmy Thermo King i inteligentnego systemu wytwarzania energii AxlePower. Współpracując z ekspertami w swoich dziedzinach, firma Thermo King tworzy wyjątkową propozycję wartości dla swoich klientów, oferując holistyczne spojrzenie na operacyjność naczep chłodniczych. Rozwiązanie TracKing e-Vision firmy Thermo King zapewnia klientom wgląd w działanie systemu AxlePower w połączeniu z agregatem chłodniczym firmy Thermo King, a także informacje dotyczące Trailer EBS i TPMS. Użytkownicy platformy telematycznej idem cargofleet 3 będą mieli również dostęp do wszystkich danych o wydajności agregatów chłodniczych firmy Thermo King oraz inteligentnych systemów wytwarzania energii AxlePower. System AxlePower łączy w sobie wał osiowy ePower firmy BPW z naczepowym agregatem chłodniczym firmy Thermo King (TRU) i technologią zarządzania mocą. System dostarcza energię elektryczną potrzebną do zasilania agregatu chłodniczego, przetwarzając energię odzyskaną przez wał osiowy naczepy podczas hamowania i zjazdów ze wzniesień.