Thermo King wprowadza Trailer Assist Premium

Thermo King wprowadza Trailer Assist Premium, najnowszą funkcjonalność w ofercie Thermo King Connected Solutions TracKing™. Klienci będą teraz mogli korzystać z pełnego wglądu w dane naczepy chłodniczej, w tym informacje dotyczące pojazdu, takie jak EBS, licznik przebiegu, nacisk na oś i system monitorowania ciśnienia w oponach. Wszystkie one będą łatwo dostępne za pośrednictwem platformy TracKing™.

Dzięki integracji danych naczep i agregatów chłodniczych, Trailer Assist Premium umożliwi menedżerom flot kompleksową analizę wydajności floty i dalszą optymalizację czasu sprawności operacyjnej naczep, konserwacji i zużycia paliwa w celu zapewnienia większego stopnia zrównoważenia transportu. Nowa usługa Thermo King Trailer Assist Premium rejestruje niezwykle szeroki zakres danych eksploatacyjnych i konserwacyjnych, zwiększając korzyści zapewniane przez aplikację TracKing. Korzystając z jednego systemu, komputera osobistego lub aplikacji mobilnej, klienci będą teraz mogli uzyskać dostęp do danych naczep i chłodni, w tym:

  • danych eksploatacyjnych, takich jak ciśnienie i temperatura w oponach (dane systemu monitorowania ciśnienia w oponach), elektroniczny układ hamulcowy (EBS), obciążenie naczepy, licznik przebiegu, sprzęgnięcia / braku sprzęgnięcia naczepy z ciągnikiem siodłowym, numer VIN naczepy, alarmów niewystarczającego napięcia zasilania, alarmów stanu okładzin hamulcowych i ciśnienia w oponach itp.;
  • danych konserwacyjnych, takich jak stan okładzin hamulcowych i parametry opon na koło, w zależności od dostępności czujnika.