Nowa oferta Thermo King

Firma Thermo King, lider rozwiązań w zakresie kontroli temperatury w transporcie i marka Trane Technologies, ogłosiła ofertę Max Your Cool mającą na celu poprawę wydajności. Max Your Cool jest szeroką gamą inteligentnych usług, rozwiązań cyfrowych i ulepszeń, umożliwiającą klientom wybór spośród licznych opcji w celu maksymalizacji czasu sprawności operacyjnej, ekologiczności, oszczędności i kontroli w ich codziennych operacjach. Umożliwiają one menedżerom floty dostosowanie określonych możliwości do najważniejszych priorytetów operacyjnych i finansowych oraz w zakresie wydajności.

Oferta Max Your Cool integruje możliwości firmy Thermo King w zakresie najwyższej klasy konserwacji i wsparcia, wiodących w branży rozwiązań telematycznych, inteligentnych aktualizacji i wysokiej jakości części zamiennych. Te pakiety produktów i usług obejmują pełną gamę inteligentnych usług, umów i rozwiązań cyfrowych służących zabezpieczeniu inwestycji klientów dokonanych z myślą o przyszłości, a jednocześnie usprawniających ich dzisiejsze funkcjonowanie.

To zintegrowane podejście tworzą cztery podstawowe elementy:

  • Max Your Uptime: wsparcie klientom w zarządzaniu i monitorowaniu stanu agregatów i ładunku niezależnie od miejsca dzięki zastosowaniu inteligentnej telematyki, pomoc w przypadku awarii i 24/7 Fleet Monitoring.
  • Max Your Sustainability: inspirowanie klientów do ograniczania oddziaływania floty na środowisko poprzez usprawnienia poprawiające efektywność energetyczną, regenerowane części i opcje zasilania, w których energia czerpana z akumulatora zastępuje paliwo.
  • Max Your Savings: dzięki dostosowanym rozwiązaniom serwisowym, przedłużonym gwarancjom i oryginalnym częściom maksymalizującym oszczędności umożliwia bardziej inteligentne zmniejszanie zużycia paliwa i ograniczenie kosztów konserwacji.
  • Max Your Control: zapewnianie dzięki najnowszym innowacjom produktowym, rozwiązaniom telematycznym i specjalistycznym usługom wsparcia łączności umożliwiającej monitorowanie jakości ładunku i ciągłe zarządzanie.

– Stymulatorem oferty Max Your Cool jest budowanie strategicznych partnerstw z naszymi klientami dzięki wykorzystaniu produktów i wiedzy specjalistycznej zapewniających wartość dodaną – powiedział Wouter Roels, kierownik ds. rynku posprzedażowego Thermo King w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). – Nasze wiodące na rynku innowacje produktowe obudowujemy usługami i rozwiązaniami zwiększającymi wydajność przy każdej sposobności. Oferta Max Your Cool została zaprojektowana, aby pomóc w osiągnięciu wyników biznesowych wymaganych przez floty transportu chłodniczego, m.in. poprzez dłuższe utrzymywanie pojazdów w ruchu, obniżanie kosztów i i ograniczania szkodliwych emisji.