Filtry specjalne do pojazdów ciężarowych o dużej ładowności

Pojazdy ciężarowe pracują każdego dnia. Ich eksploatacja to ciągły wyścig z czasem. Operatorzy flot, którzy chcą uniknąć kosztownych przestojów, nie idą na żadne kompromisy i stawiają na filtry paliwa Bosch. Bogaty asortyment filtrów Bosch jest stale aktualizowany. Bosch oferuje odpowiednie rozwiązania do pojazdów ciężarowych, nawet w przypadku specjalnych zastosowań i różnych funkcji.

Dotyczy to filtrów Denox firmy Bosch, chroniących układy oczyszczania spalin, filtrów Airdryer do układów pneumatycznych lub filtrów oczyszczających olej hydrauliczny, które chronią wiele układów, takich jak instalacje hydrauliczne, skrzynie biegów i układy kierowniczy. Istnieją również inne rodzaje filtrów, takie jak separatory mgły olejowej, filtry płynu chłodzącego, odśrodkowe filtry oleju, filtry wtórnego powietrza, specjalne filtry paliwa do wstępnej filtracji oraz dedykowane filtry przeciwpyłkowe do klimatyzacji montowanej na dachu, stosowane w niektórych autobusach.

Zalety produktów Bosch w skrócie:

▶ Kompleksowa oferta i ciągłe poszerzanie asortymentu;

▶ Części, diagnostyka i usługi dla warsztatów: rozwiązania warsztatowe;

▶ Kompetencje w zakresie filtracji: lider wśród producentów osprzętu do diesli i systemów oczyszczania spalin – Denoxtronic;

▶ Wyjątkowa skuteczność filtrów zgodna z jakością produktów OE;

▶ Narzędzia marketingowe i lojalnościowe, np. program eXtra i sieci warsztatowe;

▶ Silnie rozpoznawalna marka.

Filtry Denox Bosch gwarantują skuteczność filtracji dzięki warstwie filtracyjnej z żywicy fenolowej i dużej powierzchni materiału filtracyjnego. Odporność filtrów na działanie agresywnego chemicznie preparatu AdBlue uzyskano dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych specjalnymi, wysoce wytrzymałymi powłokami z nowoczesnych materiałów takich jak np. teflon. Filtry Denox dostarczane przez Bosch są wyposażone w specjalne elementy kompensacyjne, co zapobiega uszkodzeniu filtrów podczas krystalizacji preparatu AdBlue. Dzięki idealnemu dopasowaniu filtr Denox Bosch zapewnia ochronę modułu dozującego oraz precyzję dozowania preparatu AdBlue.

Filtry należy wymieniać regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu!

Wszystkie wymienione filtry do samochodów ciężarowych oraz ich zastosowania można znaleźć na stronie motobosch.pl.