Trainar dołącza do zespołu Goldhofer jako partner handlowy i serwisowy

Goldhofer Trainar

Goldhofer poszerza swoją sieć sprzedaży i serwisu w Europie Południowej, nawiązując współpracę z doświadczoną firmą Trainar Semirremolques z północnej Hiszpanii. Współpraca z Goldhoferem pozwoli firmie Trainar Semirremolques na poszerzenie swojej oferty i zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i usług. Goldhofer jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży naczep i przyczep do transportu ciężkiego, a ich produkty są znane ze swojej wytrzymałości i niezawodności.

Dzięki nowej współpracy, klienci w Hiszpanii i Portugalii będą mieli łatwiejszy dostęp do produktów Goldhofer oraz możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia i serwisu. Trainar Semirremolques będzie działać jako oficjalny dystrybutor Goldhofer w tym regionie, oferując pełną gamę produktów i usług, w tym sprzedaż, wynajem, serwis i części zamienne. Goldhofer jest zadowolony z tej nowej współpracy i widzi w Trainar Semirremolques kompetentnego i solidnego partnera. Jako druga firma w Europie, która oficjalnie reprezentuje Goldhofer, Trainar Semirremolques będzie miała ważną rolę w rozwijaniu i promowaniu marki Goldhofer na lokalnym rynku. Wszystkie dotychczasowe zlecenia i serwis Goldhofer w Hiszpanii i Portugalii będą obsługiwane przez Trainar Semirremolques od czerwca 2023 roku. Klienci będą mogli polegać na wysokiej jakości obsłudze i wsparciu, które są cechami rozpoznawczymi zarówno Goldhofer, jak i Trainar Semirremolques. niemieckim producentem Goldhofer, który był jednym z pierwszych na świecie producentów naczep do transportu ciężkiego. Współpraca ta pozwoliła Trainar na rozszerzenie swojej oferty o wysokiej jakości produkty Goldhofer, znane z niezawodności i innowacyjności.

Dzisiaj firma Trainar Semirremolques jest jednym z wiodących dostawców naczep do transportu specjalnego w Hiszpanii i Portugalii. Firma oferuje pełen zakres usług, w tym sprzedaż, serwis i części zamienne, a także wsparcie techniczne dla klientów. Dzięki umowie partnerskiej z Goldhofer, Trainar ma teraz dostęp do pełnej gamy produktów Goldhofer, w tym naczep platformowych, teleskopowych i modułowych, które można dostosować do różnych wymagań transportowych.

\”Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Goldhofer jako oficjalny przedstawiciel handlowy i serwisowy. Firma ta jest znana na całym świecie z wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich globalnej sieci\” – mówi Juan José Macías, założyciel i dyrektor generalny Trainar Semirremolques.

W ramach współpracy Goldhofer zapewni Trainar pełne wsparcie techniczne oraz szkolenia dla personelu serwisowego. Obie firmy zamierzają również współpracować w celu rozwinięcia rynku transportu specjalnego w Hiszpanii i Portugalii, dzięki czemu będą w stanie lepiej zaspokajać rosnące potrzeby klientów w tym regionie.

Goldhofer to niemiecki producent naczep do transportu ciężkiego i specjalnego, który od ponad 75 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania dla potrzeb transportu specjalnego na całym świecie. Firma oferuje szeroką gamę naczep platformowych, teleskopowych i modułowych, które można dostosować do różnych zastosowań i wymagań transportowych. Goldhofer obecnie zatrudnia ponad 700 pracowników na całym świecie i posiada sieć sprzedaży i serwisu w ponad 70 krajach. niemieckim producentem naczep – Goldhofer. Od tamtej pory Trainar jest dystrybutorem naczep Goldhofer w Hiszpanii. Trainar jest znany z wysokiej jakości naczep i innowacyjnych rozwiązań technicznych. Firma oferuje również szeroką gamę usług serwisowych, takich jak przeglądy techniczne, naprawy i dostępność części zamiennych. Dzięki nowej współpracy z Goldhoferem, Trainar będzie teraz oferować kompleksowe wsparcie dla klientów w Hiszpanii i Portugalii. Współpraca z Trainar Semirremolques jest kolejnym krokiem w ekspansji Goldhofera na rynku europejskim. Firma posiada już sieć przedstawicieli handlowych i serwisowych w wielu krajach europejskich i systematycznie rozwija swoją obecność na kontynencie. Nowe partnerstwo pozwoli Goldhoferowi jeszcze bardziej zwiększyć swoją obecność na rynku i zaoferować klientom w Hiszpanii i Portugalii najwyższą jakość usług i wsparcie. producentem naczep Goldhofer, zostając autoryzowanym dystrybutorem marki w Hiszpanii.

Współpraca Goldhofer i Trainar obejmuje nie tylko sprzedaż nowych pojazdów, ale także serwis i obsługę posprzedażową. Trainar posiada własną infrastrukturę serwisową oraz wyszkolonych specjalistów, którzy mogą zapewnić szybką i efektywną obsługę klientów Goldhofer.