Nagrody TruckForce Service Awards

Profesjonalne i zdecydowane podejście do obsługi klientów, szybka reakcja na wezwania pomocy drogowej oraz skuteczne wykorzystanie ekosystemu Goodyeara – takimi cechami wyróżniają się laureaci nagrody TruckForce Service Awards za IV kwartał 2022 pochodzący z Niemiec, Włoch, Serbii i Wielkiej Brytanii. Goodyear przyznaje nagrody TruckForce Service Awards europejskim partnerom jako wyraz uznania za wyjątkową jakość usług i efektywność. Na liście laureatów, którzy otrzymali wyróżnienia w poprzednich kwartałach, są też serwisy TruckForce z Polski, m.in. Dr Felga, Skulski Serwis oraz firma Misztal.

Europejskie firmy nagrodzone za IV kwartał 2022 to:

– REIFENHAUS WESSELMANN GMBH & CO. KG to ważny partner TruckForce, który od ponad dziesięciu lat obsługuje klientów Goodyeara w Niemczech na imponującym poziomie. Każdego roku osiąga 100% wskaźnik wydajności, co czyni go jednym z najskuteczniejszych partnerów serwisowych.

– MICHELE DIBENEDETTO & C. S.A.S. to włoski partner TruckForce, który zapewnia lokalnym klientom dostęp do produktów i usług Goodyeara. Za sprawą dużych nakładów inwestycyjnych był to pierwszy partner serwisowy we Włoszech, który został wyposażony w rozwiązanie Goodyear CheckPoint, czyli zamontowaną w nawierzchni metalową płytę najazdową, zawierającą zaawansowane kamery, lasery i czujniki, które odczytują informacje o oponie, gdy pojazd nad nią przejeżdża.

– GAZ PLUS to serbska firma rodzinna, która współpracuje z Goodyearem od ponad 15 lat. Wyróżnia się profesjonalnym i zdecydowanym podejściem do obsługi klientów, szczególnie przy promowaniu produktów Goodyeara. Współpracuje z  flotami o różniej wielkości i w różnych zastosowaniach, od transportu regionalnego, przez międzynarodowy, po budowlany.

– BMTR – COLESHILL to brytyjski partner serwisowy, cieszący się dobrą opinią dzięki wysokiej jakości obsługi klienta i przyjaznym pracownikom. BMTR realizuje wszystkie zadania ServiceLine24 na wysokim poziomie, a także aktywnie promuje produkty i rozwiązania Goodyeara wśród lokalnych klientów.