Goldhofer w Las Vegas


Na amerykańskich targach CONEXPO-CON/AGG w Las Vegas firma Goldhofer zaprezentuje aż cztery nowe produkty przeznaczone dla tamtejszych klientów. Będą to: naczepa niskopodwoziowa STZ-VL4 (3+1) z osią skrętną i wkładami pokładowymi, niedawno wprowadzona na rynek amerykański naczepa „P12 PLUS” oraz „ADDRIVE” 2.0 w połączeniu z FTV 850, wiodącym na świecie nośnikiem łopat turbin wiatrowych zbudowanym przez Goldhofera.

Nowa naczepa „P12 PLUS” w wersji 12-osiowej oferuje maksymalną ładowność do 281.000 lbs (127 t) przy nacisku na oś 26.400 lbs (12 t). Można ją również eksploatować w wersji 9- lub 6-osiowej. Uniwersalny charakter pojazdu podkreśla bogata oferta akcesoriów, w tym pokładów ładunkowych i obrotnic do transportu długich i ciężkich ładunków za pomocą sterowanego dolly. „ADDRIVE” 2.0 to inteligentne rozwiązanie, które łączy zalety holowanego modułu do przewozu ciężkich ładunków z zaletami modułu samojezdnego. Dzięki ogromnej sile
napędowej może on wspierać ciągnik do prędkości 31 mph (50 km/h). Następnie jednostka napędowa odłącza się automatycznie i może być ponownie dołączona przy niższych prędkościach bez zatrzymywania się. Dzięki „ADDRIVE” 2.0 możliwe jest przejście z funkcji wspomagania transportu drogowego na pracę w terenie jako pojazd samobieżny. Oznacza to oszczędności w zakresie czasu i kosztów oraz większą wydajność i elastyczność dla każdej floty.